czwartek, 18 grudnia 2014

Wychodząc poza ramyPierwszy raz zdarzyło mi się, że poczułam się ograniczona przez gatunek mojego własnego bloga. Mam różne zainteresowania, nie tylko związane z makijażem. Niejednokrotnie zastanawiałam się, dlaczego nie zostałam grafikiem komputerowym, programistą, designerem wnętrz. Dlaczego nie jestem fotografem, albo nie robię grafik do reklam. Wszystko to wydaje się takie ciekawe, a to czego się nie potrafi, można się nauczyć.


Dlatego też postanowiłam poszerzyć tematykę bloga. Od teraz nie będzie on wyłącznie kosmetyczny czy makijażowy. Pojawią się różne tematy. Wnętrza, komputery, kuchnia i może jakieś sprawdzone przepisy. Moje inspiracje. To wszystko, czym aktualnie zaprzątam sobie głowę.  Delikatnie też zmieniłam szatę graficzną.

Człowiek jest nauczony myśleć szablonowo. Dotyczy to każdej dziedziny życia. Łatwo się przyzwyczaić. Niestety tylko nieszablonowe myślenie sprzyja kreatywności i rozwojowi.

THINK OUTSIDE THE BOX!

I zaglądajcie tu częściej, bo na pewno będzie więcej fajnych tematów, nie tylko makijaż na święta po raz setny. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jak dobrze pójdzie, to od stycznia ruszy też reaktywacja filmów na Youtube na moim kanale. Zobaczymy :)

Pozdrawiam Was serdecznie z mojego centrum dowodzenia.

1 komentarz:

  1. Cieszę się, że wprowadzasz takie zmiany, to zdecydowanie ożywi bloga :)

    OdpowiedzUsuń