sobota, 6 lipca 2013

Wakacyjny makijaż dla zielonych oczu - krok po kroku

Witam!

Przepraszam, że ostatnio Was zaniedbałam, ale wiecie: sesja, pisanie pracy dyplomowej, obrona i te sprawy ;) Ale obroniłam się i w końcu mam wakacje i więcej czasu dla siebie. Dlatego dzisiaj mogę pozwolić sobie na makijaż ze zdjęciami krok po kroku. Wiem, że na takie czekaliście :) Pewnie będzie więcej podobnych tutoriali.
Nasycone kolory na czasie, idealne na wakacyjne szaleństwa. Zrobiłam coś dla zielonych oczu, żeby nie było że tylko w kółko dla brązowych. Ale... makijaż ten do piwnej tęczówki też pasuje.

Tak więc zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami i opisami. HAVE FUN!!


1. Powiekę pokrywamy bazą oraz pudrem:2.Na ruchomą powiekę od wewnętrznego kącika do połowy oka nakładamy matowy pomarańczowy cień (Makeup Geek Chickadee):
3.Przestrzeń pod brwią pokrywamy cielistym cieniem (MUG Vanilla Bean):4. W zewnętrznym kąciku aplikujemy intensywnie liliowy matowy cień (MUG Wisteria):5. Fioletowy cień rozcieramy i delikatnie łączymy z pomarańczem:
6. Dolną powiekę od wewnętrznego kącika do połowy oka podkreślamy pomarańczowo-miedzianym cieniem (MUG Cosmopolitan):7. Wewnętrzny kącik zaznaczamy białym perłowym cieniem (MUG Ice Queen):8. Przestrzeń na nieruchomej powiece nad pomarańczem pokrywamy piaskowo-złotym cieniem (MUG Gold Digger):9. Na środek ruchomej powieki nakładamy miedziany pigment (Pigment MUG Birthday Wish):10. Zewnętrzną część dolnej powieki pokrywamy matowym fioletem (takim samym jak na górnej powiece). Malujemy kreskę eyelinerem na górnej powiece (Duraline + czarny cień MUG Corrupt). Linię wodną pokrywamy białą lub cielistą kredką:11. Tuszujemy górne i dolne rzęsy. Opcjonalnie można przykleić sztuczne rzęsy:

Użyte kosmetyki:


Puder Kryolan TL2

Róż Essence Silky touch 40
Kamuflaż Catrice Ivory
Podkład Bell Royal Mat 01 Light Sand
Biała kredka no name
Brwi  Kobo Caffe latte
Duraline Inglot
Tusz Lovely Curling Pump Up mascara
Pomadka Kobo 101 Cinnamon
Cienie Makeup Geek:  Ice Queen, Chickadee, Cosmopolitan, Corrupt, Vanilla Bean, Gold Digger, Wisteria
Pigment Makeup Geek Birthday Wish

Jeśli macie jakieś specjalne życzenia, co do konkretnych makijaży i tutoriali, to piszcie w komentarzach :)

Aurelia

1 komentarz: