sobota, 7 kwietnia 2012

Cytrynowy dzienny makijaż

Witam Was gorąco!


Dzisiaj przygotowałam dla Was Świąteczny makijaż. Nadaje się zarówno na co dzień, jak i na świąteczne śniadanko.Makijaż nie jest trudny do wykonania, a najwięcej uwagi trzeba poświęcić tylko starannej kresce na górnej powiece.


Na ruchomą powiekę nanosimy cytrynowy cień (ja użyłam Inglot AMC shine 141). Zewnętrzny kącik zaznaczamy matowym brązowym cieniem. Trzeba uważać aby nie przesadzić z ilością. Pamiętajmy o zasadzie lepiej mniej niż więcej. Brązowy cień rozcieramy w kąciku i delikatnie w załamaniu powieki. Dolną powiekę również malujemy brązowym kolorem. Wewnętrzny kącik rozświetlamy białym cieniem (może być i matowy i perłowy). Linię wodną zaznaczamy białą kredką. Malujemy eyelinerem czarną kreskę (nie za grubą) delikatnie wychodzącą po za zewnętrzny kącik oka. Również na dolnej powiece bardzo blisko rzęs robimy kilka drobnych kropeczek eyelinerem (do ok 1/3 dł. oka) i rozcieramy pędzelkiem. Tuszujemy górne i dolne rzęsy.Korzystając z okazji chciałam życzyć Wam spokojnych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, ładnego baranka, czekoladowego króliczka oraz mokrego Dyngusa.I tak jeszcze na sam koniec, a propo's króliczków :) To mój Danguś:

Trzymajcie się cieplutko!

3 komentarze:

 1. Śliczny jest ten makijaż :) Chętnie zobaczyłabym też, jak on wygląda przy zamkniętym oku. Wydaje mi się, że łatwiej byłoby go potem użyć u siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wedle życzenia aktualizuję notkę :)

   Usuń
  2. Cudnie, dziękuję bardzo :) Pozwoliłam sobie użyć takiego zestawienia kolorów na świąteczne śniadanie. Naprawdę makijaż wygląda świetnie.

   Usuń